Dekoracje z brzozami

Dekoracje z brzozami

Natura to jeden z najwdzięczniejszych tematów fotografii a jako taki też stosunkowo często pojawia się na obrazach, fototapetach czy naklejkach meblowych, gdzie tworzy fantastyczną dekorację. Na długiej liście roślin, kwiatów, kompozycji w formie bukietów, pojedynczych drzew i kompleksów leśnych swoje miejsce znalazły także brzozy. Cechą wyróżniającą ten gatunek drzew jest ich malowniczość, która zawdzięczają charakterystycznej białej korze oraz bardzo drobnym, soczyście zielonym listkom.

Brzozowe lasy są bardzo bliskie narodowym uczuciom Polaków, dlatego wykorzystanie ich motywu we wnętrzach sprawia, że stają się one swojskie, osobiste, bliskie sercu. Brzozowy las to również orzeźwiające powietrze i przyjemny wypoczynek pod zielonym dachem chroniącym przez promieniami słońca. Samotne białe brzózki wtopiły się już w rodzimy krajobraz znajdując swoje miejsce na obrazach pejzażystów. W mieszkaniach, domach i biurach mogą zagościć wszędzie, gdzie tylko zaprowadzi wyobraźnia.

W ujęciu kompozycyjnym zaletą tapet i oklein z brzozami jest ich pionowy układ linii. Nawet niewielkie obrazki, wycinki leśnych pejzaży umieszczane na meblach czy drzwiach optycznie wyciągają je w górę. Na http://newmedia-art.pl/product/search.html?query=brzozy&category_id=&limit= specjaliści od kompozycji i tworzenia dekoracji z brzozami pokazali różne możliwości kreowania wnętrz z udziałem klasycznych fotografii w letniej lub zimowej szacie, ale również ekstrawaganckie, komputerowo tworzone zdjęcia koloryzowane. Dzięki nim miłośnik brzózek może wybrać las w intensywnie niebieskim lub czerwonym odcieniu.

Brzozy to idealny dodatek do każdego wnętrza. W kuchni wypełnią przestrzenie pomiędzy ciągiem szafek, sprawdzą się, jako dekoracja lodówki, zmywarki czy szafek ze szklanymi drzwiczkami. W łazience będzie świetnym dopełnieniem biało-zielonego wystroju wnosząc dodatkowo trochę naturalnej świeżości. Sypialnia lub przedpokój to miejsca, w których brzozy mogą zagościć na szafie wnękowej lub drzwiach, a wszędzie tam, gdzie nie ma miejsca na naklejki można powiesić brzozowy tryptyk czy obraz.

okleina brzozy laminat brzozowy las fototapeta jesienne brzozy tryptyk brzozy niebieskie