Fototapety do przedpokoju

Fototapety do przedpokoju

Spraw, by Twój przedpokój nie odstawał od reszty wnętrza!

Przedpokój to przeważnie zaciemnione, wąskie miejsce, z którym nikt nie chce mieć do czynienia. Korytarz, ciągnący się przez całe mieszkanie ma tymczasem bardzo wiele do ofiarowania – siebie. Jego przestrzeń bywa często źle lub w ogóle nie wykorzystywana.

Tymczasem, przedpokój to część mieszkania, która pierwsza rzuca się w oczy po przekroczeniu progu. To on nadaje pierwsze wrażenie i często wpływa na ocenę gościa oraz reszty domowników.

Zmień oblicze swojego przedpokoju przy pomocy naszych fototapet ściennych. W naszej ofercie posiadamy najlepsze wzory fototapet do przedpokoju wybrane przez naszych projektantów. Wszystkie wzory są dostępne tutaj . Do ciemnego korytarza polecamy fototapety o jasnej kolorystyce, która rozjaśni pomieszczenie. Fototapety z abstrakcyjnymi motywami optycznie powiększają korytarz oraz stwarzają poczucie głębi. Folklorystyczne łowickie hafty dodadzą dotąd szaremu korytarzowi niepowtarzalny charakter i staną się designerską dekoracją!

Jeśli jednak nie chcemy montować fototapety na całej powierzchni przedpokoju, możemy wybrać inny sposób na dekorację. Tutaj z pomocą przychodzą obrazy oraz naklejki.

Wzory, które również przedstawiane są na fototapetach, mogą zagościć na sosnowych blejtramach. Po przyjściu przesyłki, dekoracja gotowa jest od razu zawisnąć na ścianie przedpokoju! W taki sposób, rozświetlając pomieszczenie może zagościć obraz z trzema dmuchawcami. Obraz samotna muszelka przywoła na myśl wspomnienia z wakacji i ociepli dotąd ciemne i wąskie przejście. Obrazy te dodadzą przytulności w takim trudnym do aranżacji wnętrzu jakim jest przedpokój. Naklejki na drzwi to sposób na optyczne wydłużenie przedpokoju. Efektowne wzory przyciągną wzrok Twoich gości!

Zadbaj o swój przedpokój już dziś i wykorzystaj pomysły naszych projektantów, którzy chętnie pomogą Ci w aranżacji Twojego przedpokoju. Więcej wzorów i pomysłów znajdziesz na stronie: http://www.newmedia-art.pl/fototapety-naklejki-obrazy-do-przedpokoju.html